رنگ مانتو سال ۱۴۰۳ چیست؟

دغدغه اصلی ما در متن پیش رو رنگ سال ۱۴۰۳ است. سال‌ها پیش مردی به نام لارنس هربرت که در زمینه شیمی تحصیل‌کرده بود، سیستمی برای دقیق نشان‌دادن رنگ‌ها به وجود آورد و به هر رنگ خاص کد عددی خاصی داد. ازاین‌پس دیگر رنگ‌ها با هم اشتباه گرفته نشدند و اگر کسی به رنگی اشاره می‌کرد دقیقاً همان رنگ را می‌توانست دریافت کند. لارنس هربرت سرانجام شرکتی را با نام پنتون تأسیس کرد.

پنتون به معنای همه رنگ‌ها است. این شرکت از سال ۲۰۰۰ تا کنون هرسال با کمک مشاورین زیادی در حوزه رنگ در دنیا رنگی را به‌عنوان رنگ مختص آن سال معرفی می‌کند. البته این فرایند بسیار موردتوجه طراحان مد و متخصصان در زمینه‌های مختلف قرار می‌گیرد. هم اکنون قصد داریم به بررسی رنگ سال ۱۴۰۳ بپردازیم.

<yoastmark class=

                       رنگ peach fuzz  به‌عنوان رنگ سال جدید توسط مؤسسه پنتون اعلام شد.

رنگ سال ۱۴۰۳ و ۲۰۲۴ چیست؟

شرکت پنتون با کمک مشاوران و متخصصانی از سراسر دنیا، برای سال جدید رنگ peach fuzz را به‌عنوان رنگ سال اعلام کرده است. بدین معنا که رنگ سال ۱۴۰۳ و سال ۲۰۲۴ رنگی آبی است که متمایل به رنگ بنفش است. شاید وقتی برای اولین‌بار به رنگ peach fuzz  نگاه می‌کنید آن را به رنگ بنفش ببینید.

اما در واقع این رنگ به طور مخصوصی توسط شرکت پنتون ساخته شده است و دارای جذابیت فوق‌العاده‌ای است. این رنگ جذاب و هیجان‌انگیز با نام‌های دیگری مثل آبی پریونکل و یا استوخودوسی نیز شناخته می‌شود. peach fuzz حالتی شاد و پاستیل مانند دارد. علاوه بر این لطافت زنانه را نیز در خود منعکس می‌کند.

بهترین ست‌های لباس با رنگ سال ۱۴۰۳

اگر اوایل سال ۱۴۰۲ را به‌خاطر داشته باشید، حتماً می‌دانید که خانم‌ها عمدتاً به دنبال لباس‌هایی با رنگ زرد و یا خاکستری بودند. علاوه بر این بسیاری از فروشگاه‌های لباس نیز پر شده بودند از مانتوهایی که دارای این دو رنگ بودند. اکنون نیز باتوجه‌به اعلام رنگ سال ۱۴۰۳ توسط پنتون، خیاطان و طراحان مد قطعاً از رنگ peach fuzz برای لباس‌های مختص شب عید نوروز استفاده خواهند کرد. با فرارسیدن سال جدید شاهد افزایش این رنگ در بین تن‌پوش‌های زنانه و گاهی مردانه خواهیم بود.

 

<yoastmark class=

                      رنگ هلویی  مایل به نارنجی  را با کدام دسته از رنگ‌ها ست کنیم؟

رنگ سال ۱۴۰۳ قابلیت ست شدن با رنگ‌های زیادی را دارد و برای ست‌کردن آن جای نگرانی نیست. شاید حدس زده باشید که چه رنگ‌هایی با peach fuzz ست می‌شوند و یک ست خارق‌العاده را به وجود می‌آورند. یکی از این رنگ‌های زیبا رنگ صورتی  است که همواره یکی از مکمل‌های رنگ نارنجی  و طیف وسیعی از هلویی متنوع است.

نکات تکمیلی موردنیاز شما برای ست‌کردن این رنگ

برای آنکه بتوانید با هلویی مایل صورتی یک ست جذاب داشته باشید می‌توانید از طیفی از رنگ‌های هم‌خانواده خودش یعنی از رنگ سرمه ای تا بنفش خالص در کنار رنگ سال ۱۴۰۳ استفاده کنید. دلیل این انتخاب این است که peach fuzz رنگی بین صورتی و نارنجی است بنابراین با هر رنگی بین این دو رنگ ست جذابی را ارائه می‌دهد. از طیف‌های زیبای بنفش می‌توان به رنگ‌های سرمه ای ، سرخابی، طوسی، نیلی و ارکیده اشاره کرد.

علاوه بر طیف رنگ‌های هلویی تا صورتی، رنگ سال ۱۴۰۳ را حتی می‌توان با رنگ‌های متضاد ست کرد. یکی از این رنگ‌های متضاد رنگ زرد است. استفاده از طیف رنگ‌های متضاد معمولاً در دکوراسیون خانه‌ها و ادارات به دلیل جذابیت بالای آن بیش‌تر کاربرد دارد.

یکی دیگر از دسته رنگ‌هایی که به‌شدت ست‌های جذابی را برای رنگ هلویی مایل به صورتی  به وجود می‌آورند؛ رنگ‌های خنثی مثل رنگ سفید مشکی و خاکستری است که با هر رنگی به‌راحتی ست می‌شوند و ترکیب‌های زیبایی را می‌سازند. جالب است بدانید رنگ سفید یادآور پاکی، معصومیت و انسانیت است و رنگ مشکی رنگی است که در هر فرهنگ و مللی معنای مختص خود را دارد.

<yoastmark class=

        پالت رنگ ارائه شده برای ست‌کردن با رنگ اعلامی برای سال جدید توسط مؤسسه پنتون

کاربرد رنگ سال ۲۰۲۴

رنگ سال ۲۰۲۴ که رنگ هلویی  مایل به صورتی است در صنایع مختلفی کاربرد دارد. پیش از اعلام رنگ سال توسط مؤسسه پنتون شاهد استفاده از این رنگ در حوزه آرایش و پیرایش و ساخت لوازم آرایشی بوده‌ایم. چنان‌که رنگ هلویی مایل به صورتی را در تولید انواع لاک‌ها، برخی رژلب‌های خاص و پالت‌های سایه چشم مشاهده کردیم. علاوه بر صنعت آرایشگاهی این رنگ در حوزه مد و فشن نیز استفاده شده است و ازاین‌پس در سال ۱۴۰۳ بیشتر شاهد استفاده از آن خواهیم بود.

جدا از صنایع مد و فشن، صنعت دیگری به نام دکوراسیون وجود دارد که از این رنگ جذاب متناسب با خواصی که دارد در مکان‌های مختلفی استفاده می‌کند. این رنگ مفاهیمی چون پویایی، نوآوری و خلاقیت را در عین آرامش و خونسردی ارائه می‌دهد. رنگ peach fuzz، رنگی است که از ترکیب متناسب رنگ هولیی و صورتی خلق می‌شود و ویژگی‌های منحصربه‌فرد هر دو رنگ پرطرف‌دار را با هم در خود دارد.

<yoastmark class=

       استفاده از رنگ سال جدید برای هیجان بخشیدن به دکوراسیون در مکان‌های مختلف

خرید مانتو رنگ سال ۱۴۰۳

با فرارسیدن سال جدید بسیاری از خانم‌ها و دخترخانم‌های شیک‌پوش در جستجوی لباس‌هایی هستند که علاوه بر داشتن رنگ سال ۲۰۲۴ دارای مدل‌ها و برش‌های زیبایی باشند. اگر شما نیز مایل به خرید لباسی با استانداردهای سال ۲۰۲۴ هستید و قصد دارید از رنگ شگفت‌انگیز آبی استوخودوسی برای پوشش خود استفاده کنید؛ می‌توانید هم اکنون با مراجعه به سامانه مستر مانتو از مدل‌های جدید که برای سال ۱۴۰۳ طراحی شده‌اند دیدن کنید و ست لباس مختص خود را خریداری کنید.

رنگ مانتو سال ۱۴۰۳ چیست؟

چندین مدل مانتو رنگ سال ۱۴۰۳ و مدل مانتو شیک سال ۱۴۰۳ که طراحی شده اند.

مانتو عید سال ۱۴۰۳- مانتو عید ۱۴۰۳- مشاهده مدل مانتو امسال اینجا کلیک کنید

<yoastmark class=

رنگ سال ۱۴۰۳؛ سال ۱۴۰۳ چه رنگی مد است؟

موسسه پنتون هر سال قبل از شروع سال جدید میلادی، رنگ سال را اعلام می‌کند. سوال داشتید که سال ۱۴۰۳ چه رنگی است؛ رنگ سال ۲۰۲۴ میلادی که برابر با سال ۱۴۰۳ شمسی نیز می باشد،به عنوان «هلویی»، «زردآلویی» یا «صورتی هلویی» معرفی شده است.

رنگ Apricot Crush یا هلویی ترکیبی از رنگ نارنجی و صورتی است که با کد رنگ ۰۲۴-۶۵-۲۷ در پالت رنگ‌های پنتون مشخص می‌شود. استفاده از رنگ سال ۱۴۰۳ برای لباس و دکوراسیون داخلی موجب افزایش انرژی، بهبود روابط و انتقال حس گرما به مخاطب می‌شود.

نتیجه‌گیری

در این مقاله با رنگ سال ۱۴۰۳ و مانتو رنگ سال ۱۴۰۳ و رنگ جدید سال ۲۰۲۴ میلادی آشنا شدید و در مورد آن اطلاعاتی به دست آوردید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد و بتوانید با استفاده درست از رنگ peach fuzz ست‌ها و جذابیت‌های بصری زیبایی برای پوشش و یا دکوراسیون منزل خود تهیه کنید. و در نهایت باید بگوییم که خود مؤسسه پنتون برای ست‌کردن رنگ هلویی مایل به صورتی در صنعت مد و لباس چند پالت رنگی نیز در کنار اعلام رنگ سال ۱۴۰۳ ارائه داده است. درصورتی‌که ست‌های ذکر شده موردپسند قرار نگیرد، می‌توان از رنگ‌های موجود در پالت‌های رنگی پیشنهادی از سمت پنتون استفاده کرد و ترکیب‌های فوق‌العاده‌ای را به وجود آورد.

رنگ مانتو سال ۱۴۰۳ چیست؟ مانتو مجلسی ۱۴۰۳ -مانتو خاص امسال – مانتو مزونی شیک ۱۴۰۳