02128429800 [email protected]
ما مفتخریم بهترین مدل مانتو مجلسی و مانتو اداری و مانتو شیک خاص و مدل مانتو سال را به شمابانوی ایرانی معرفی کنیم،همین حالا انتخاب کنید..

سبد خرید کوچک

درباره ما

هدف ما

“ارسال منظم”،”ضمانت بهترین جنس”،”تضمین ایرانی بودن کالا سه اصل اولیه است که مستر مانتو سعی داشته از نخستین روز تاسیس به آن پایبند باشد و با رعایت این اصول هر سال حوزه های تازه ای را در فروش کالا و خدمات ، به دایره ی فعالیت خود بیافزاید.

رویکرد ما

در همین راستا افتخار داریم تا اعلام کنیم از بدو شروع فعالیت درسال ۱۳۹۷ با بیش از ۵۰ برند ایرانی همکاری می کنیم و با امکان انتخاب از هزار مدل در هر کالشکن  مشتریان قدرت انتخاب بیشتری می دهیم ، فعالیت های این وبسایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و امکان مشاهده ومقایسه برنده ها ومحصولات از مزیتهای فروشگاه اینترنتی مسترمانتو است.

داستان ما

فروشگاه اینترنتی مسترمانتو اولین وبسایت تخصصی مانتو و ملزومات حجاب با تنوع و حجم گسترده ای از مانتو،پالتو ،بارانی،بافت و … درایران است که جدید ترین های مد  را به بانو ایرانی معرفی می کنند و همچنین  مسترمانتو به صاحب امتیازی آقای مهاجر می باشد.

فلسفه ما

فروشگاه اینترنتی مانتو” مستر مانتو “از همان ابتدا به دنبال  ارائه بالاترین مزیت ها برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری برای آنها بوده است  که در دنیای امروز ، با ابزارات ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی رضایت مشتریان تنها برگ برنده خواهد بود و لذا سعی شده بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنیم.

“مسترمانتو”نخستین شبکه تخصصی فروش مانتو در ایران می باشد که بابیش از ۵۰برند درجه یک مانتو همکاری دارد و این فرصت برای شما ایجاد شده است ،تا خریدخود را با مشاهده و بررسی بیش از ۱۵۰۰ مدل جدید در هرکالکشن با اعتماد کامل به “مستر مانتو”انجام دهید.
بیش از ۶ سال مجوز رسمی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت مشاهده مجوز لینک زیر کلیک کنید

https://trustseal.enamad.ir/?id=85318&code=qCg85WRz69tKpnicaDsT

مانتو دامن مدل سیترا

قیمت اصلی ۹۲۳,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۵۵,۰۰۰ تومان است.