09102426604 [email protected]
ما مفتخریم بهترین برندها را به شمابانوی ایرانی معرفی کنیم،همین حالا انتخاب کنید..

سبد خرید کوچک

درباره ما

هدف ما

“ارسال سریع”،”ضمانت بهترین جنس”،”تضمین ایرانی بودن کالا سه اصل اولیه است که مستر مانتو سعی داشته از نخستین روز تاسیس به آن پایبند باشد و با رعایت این اصول هر سال حوزه های تازه ای را در فروش کالا و خدمات ، به دایره ی فعالیت خود بیافزاید.

رویکرد ما

در همین راستا افتخار داریم تا اعلام کنیم از بدو شروع فعالیت درسال ۱۳۹۷ با بیش از ۵۰ برند ایرانی همکاری می کنیم و با امکان انتخاب از هزار مدل در هر کالشکن  مشتریان قدرت انتخاب بیشتری می دهیم ، فعالیت های این وبسایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و امکان مشاهده ومقایسه برنده ها ومحصولات از مزیتهای فروشگاه اینترنتی مسترمانتو است.

داستان ما

فروشگاه اینترنتی مسترمانتو اولین وبسایت تخصصی مانتو و ملزومات حجاب با تنوع و حجم گسترده ای از مانتو،پالتو ،بارانی،بافت و … درایران است که جدید ترین های مد  را به بانو ایرانی معرفی می کنند و همچنین  مسترمانتو به صاحب امتیازی آقای مهاجر می باشد.

فلسفه ما

فروشگاه اینترنتی مانتو” مستر مانتو “از همان ابتدا به دنبال  ارائه بالاترین مزیت ها برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری برای آنها بوده است  که در دنیای امروز ، با ابزارات ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی رضایت مشتریان تنها برگ برنده خواهد بود و لذا سعی شده بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنیم.

“مسترمانتو”نخستین شبکه تخصصی فروش مانتو در ایران می باشد که بابیش از ۵۰برند درجه یک مانتو همکاری دارد و این فرصت برای شما ایجاد شده است ،تا خریدخود را با مشاهده و بررسی بیش از ۱۵۰۰ مدل جدید در هرکالکشن با اعتماد کامل به “مستر مانتو”انجام دهید.

مدل مانتو کتی پشمی

۵۲۵,۰۰۰ تومان

مانتو مدل پافر ۱۴۰۰

۳۷۵,۰۰۰ تومان

مانتو سوییت چرم دار

۳۷۵,۰۰۰ تومان

مدل مانتو جدید تدی

۵۳۵,۰۰۰ تومان